Bejelentkezés

adesso orange Kft.

9023 Győr, Mészáros Lőrinc u. 7. I.em
2022-04-08-14-04-26-adesso orange Kft..png

Az adesso orange Kft. képviseli Magyarországon a német adesso csoport SAP divízióját, az adesso orange AG-t. SAP Gold státuszú partnerként fejlesztőink és tanácsadóink elsősorban SAP ERP, S/4Hana és CRM területeken tevékenykednek, mindemellett üzleti és IT tanácsadás, valamint az egyedi szoftverfejlesztés és iparági megoldások is a szolgáltatásunk részét képezik.

Junior SAP tanácsadó és/vagy fejlesztő  (Állásajánlat)

Feladatok

  • Ügyfeleink támogatása SAP technológiák területén
  • SAP tanácsadásban és/vagy fejlesztésben való részvétel
  • SAP megoldások integrálása és megvalósítása, valamint a fejlesztési stratégiák és koncepciók kidolgozása
  • Proaktív közreműködés a projektekben
  • Aktív kapcsolattartás külföldi és hazai ügyfeleinkkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év munkatapasztalat
  • Programozói ismeretek
  • Vállalat irányítási rendszer(ek) ismerete
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • Nyitottság a szakmai fejlődésre
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturáltság, logikus gondolkodás
  • Határozott fellépés, rugalmasság
  • Utazási hajlandóság

Kínálunk

  • Karrierépítési lehetőségek
  • Home Office lehetőség
  • 15-féle egyéb juttatás
  • Bónuszrendszer és nyelvi tréningek
  • Külföldi üzleti utak
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Modern iroda ergonomikus berendezéssel, csúcstechnológiás eszközökkel
  • A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád
  • Kávé, tea biztosítva van az irodában
  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat motivált csapatában dolgozhatsz

Időtartam

2024.04.01. - 2024.04.19.
SAP tanácsadó és/vagy fejlesztő gyakornok  (Szakmai gyakorlati hely)

Feladatok

  • SAP fejlesztés & konfiguráció
  • SAP rendszer migráció és transzformáció
  • .NET fejlesztés
  • Webfejlesztés
  • Frontend- és Backend fejlesztés

Elvárások

  • Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok
  • A JAVA, ABAP, PHP, C#, C++, JavaScript, Git nem idegen kifejezések számodra, vagy esetleg már programozási ismeretekkel is rendelkezel

Kínálunk

  • Leigazoljuk a szakmai gyakorlatodat, és a szakdolgozatodat is írhatod nálunk
  • Egyenlő félként dolgozunk egymással, így te is hamar olyan szintre léphetsz, melyben bevetheted magad ügyfeleinknél
  • Ahogy befejezted a tanulmányaid a munkádtól függően főállású pozíció várhat rád, és különböző egyéb juttatások
  • Hazai és nemzetközi projekteken vehetsz részt
  • Korszerű munkakörnyezet, világszínvonalú technológia
  • Már az első munkanapodtól kezdve segítségedre lesz a csoportvezetőd
  • 11-féle egyéb juttatás
  • A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád, az étkezőben pedig kávé, tea, tej

Időtartam

Bezár